545BBC156M250ACGR is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
6-SMD 5x7
545BBC156M250ACGR
DigiKey Part Number
863-545BBC156M250ACGR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
545BBC156M250ACGR
Description
OSCILLATOR SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±10ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
121mA
Supplier Device Package
6-SMD (7x5)
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.056" (1.43mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
112mA