5 substitute(s) available for '511LCA100M000BAG':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511LCA100M000BAG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
Abracon LLC
OSC XO 100MHZ 1.8V HCSL