6 substitute(s) available for '511JCA155M520BAG':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511JCA155M520BAG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
Abracon LLC
OSC XO 155.52MHZ 1.8V LVDS