4 substitute(s) available for '511FCA114M285BAG':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511FCA114M285BAG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
Abracon LLC
OSC XO 114.285MHZ 2.5V LVDS
Similar
Abracon LLC
OSC XO 114.285MHZ 1.8V LVDS