TS3004ITD1033T
DigiKey Part Number
TS3004ITD1033TSIL-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TS3004ITD1033T
Description
IC OSC SILICON 10-WFDFN
Customer Reference
Detailed Description
Oscillator, Silicon IC Up to 300kHz 10-TDFN (3x3)
Category
Voltage - Supply
1.55V ~ 5.25V
Manufacturer
Silicon Labs
Current - Supply
4.5 µA
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
10-WFDFN Exposed Pad
Part Status
Obsolete
Supplier Device Package
10-TDFN (3x3)
Type
Oscillator, Silicon
Mounting Type
Surface Mount
Frequency
Up to 300kHz