Image for LXD62B600LUB is not available
LXD62B600LUB
DigiKey Part Number
3473-LXD62B600LUB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LXD62B600LUB
Description
BRKR LD6 2P 600V 600A FX LUG 24V