Image for LMXD63B800SN is not available
LMXD63B800SN
DigiKey Part Number
3473-LMXD63B800SN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LMXD63B800SN
Description
BRKR LMD6 3P 600V 800A FX 120V S