Image for LMXD63B800NLUB is not available
LMXD63B800NLUB
DigiKey Part Number
3473-LMXD63B800NLUB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LMXD63B800NLUB
Description
BRKR LMD6 3P 600V 800A FX 24V UV