Image for FXD63B250AESD is not available
FXD63B250AESD
DigiKey Part Number
3473-FXD63B250AESD-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FXD63B250AESD
Description
BRKR FD6 3P 600V 250A FX 125V ST