Image for FD63B225PAFSB is not available
FD63B225PAFSB
DigiKey Part Number
3473-FD63B225PAFSB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FD63B225PAFSB
Description
BK FD6 3P 600V 225A LEL 24V ST 4