Image for FD63B200PAFSB is not available
FD63B200PAFSB
DigiKey Part Number
3473-FD63B200PAFSB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FD63B200PAFSB
Description
BK FD6 3P 600V 200A LEL 24V ST 4