Image for ED43B050AESB is not available
ED43B050AESB
DigiKey Part Number
3473-ED43B050AESB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ED43B050AESB
Description
BRKR ED4 3P 480V 50A 24V ST AUX