Image for ED42B060LAESE is not available
ED42B060LAESE
DigiKey Part Number
3473-ED42B060LAESE-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ED42B060LAESE
Description
BRKR ED4 2P 480V 60A LUG 250V ST