Image for SFSST-10-30-G-03.25-SR is not available
SFSST-10-30-G-03.25-SR
DigiKey Part Number
612-SFSST-10-30-G-03.25-SR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SFSST-10-30-G-03.25-SR
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.271' (82.55mm, 3.25")
EDA/CAD Models
SFSST-10-30-G-03.25-SR Models
Category
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Length
0.271' (82.55mm, 3.25")