Image for SFSST-10-28-G-60.00-SR is not available
SFSST-10-28-G-60.00-SR
DigiKey Part Number
612-SFSST-10-28-G-60.00-SR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SFSST-10-28-G-60.00-SR
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 5.00' (1.52m)
Category
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)