Image for SFSS-25-28-G-39.50-S is not available
SFSS-25-28-G-39.50-S
DigiKey Part Number
612-SFSS-25-28-G-39.50-S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SFSS-25-28-G-39.50-S
Description
SINGLE ROW DISCRETE WIRE ASSEMBL
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 3.29' (1.00m)
Category
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)