Image for SESDT-15-32-G-31.5-L3 is not available
SESDT-15-32-G-31.5-L3
DigiKey Part Number
612-SESDT-15-32-G-31.5-L3-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SESDT-15-32-G-31.5-L3
Description
0.80 MM DOUBLE ROW TIGER EYE DIS
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
SESDT-15-32-G-31.5-L3 Models
Category
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)