Image for S2SDT-25-24-L-79.00-SS is not available
S2SDT-25-24-L-79.00-SS
DigiKey Part Number
612-S2SDT-25-24-L-79.00-SS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S2SDT-25-24-L-79.00-SS
Description
2.00 MM TIGER EYE DOUBLE ROW DIS
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
S2SDT-25-24-L-79.00-SS Models
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)