Image for S2SDT-15-24-L-30.00-SS is not available
S2SDT-15-24-L-30.00-SS
DigiKey Part Number
612-S2SDT-15-24-L-30.00-SS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S2SDT-15-24-L-30.00-SS
Description
2.00 MM TIGER EYE DOUBLE ROW DIS
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
S2SDT-15-24-L-30.00-SS Models
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)