Image for S1SS-20-30-GF-01.80-L is not available
S1SS-20-30-GF-01.80-L
DigiKey Part Number
612-S1SS-20-30-GF-01.80-L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S1SS-20-30-GF-01.80-L
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads
Category
Pitch - Connector
0.039" (1.00mm)