Image for MMSD-10-20-L-07.30-D-K-LDX is not available
MMSD-10-20-L-07.30-D-K-LDX
DigiKey Part Number
612-MMSD-10-20-L-07.30-D-K-LDX-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMSD-10-20-L-07.30-D-K-LDX
Description
MINI-MATE CABLE ASSEMBLY, 0.100"
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)