Image for MMSD-06-20-L-12.00-D-K-LDX is not available
MMSD-06-20-L-12.00-D-K-LDX
DigiKey Part Number
612-MMSD-06-20-L-12.00-D-K-LDX-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMSD-06-20-L-12.00-D-K-LDX
Description
MINI-MATE CABLE ASSEMBLY, 0.100"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MMSD-06-20-L-12.00-D-K-LDX Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)