Image for IDSS-18-D-10.65 is not available
IDSS-18-D-10.65
DigiKey Part Number
IDSS-18-D-10.65-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-18-D-10.65
Detailed Description
18 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)