Image for IDSS-16-D-03.50 is not available
IDSS-16-D-03.50
DigiKey Part Number
IDSS-16-D-03.50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-16-D-03.50
Detailed Description
16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
EDA/CAD Models
IDSS-16-D-03.50 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)