Image for IDSS-15-D-10.00-G is not available
IDSS-15-D-10.00-G
DigiKey Part Number
IDSS-15-D-10.00-G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-15-D-10.00-G
Detailed Description
15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
EDA/CAD Models
IDSS-15-D-10.00-G Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)