Image for IDSS-15-D-03.00-R is not available
IDSS-15-D-03.00-R
DigiKey Part Number
IDSS-15-D-03.00-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-15-D-03.00-R
Detailed Description
15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed
EDA/CAD Models
IDSS-15-D-03.00-R Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)