Image for IDSS-14-D-24.00-T is not available
IDSS-14-D-24.00-T
DigiKey Part Number
IDSS-14-D-24.00-T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-14-D-24.00-T
Detailed Description
14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
EDA/CAD Models
IDSS-14-D-24.00-T Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)