Image for IDSS-13-S-04.00-G-ST4 is not available
IDSS-13-S-04.00-G-ST4
DigiKey Part Number
IDSS-13-S-04.00-G-ST4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-13-S-04.00-G-ST4
Detailed Description
13 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable
EDA/CAD Models
IDSS-13-S-04.00-G-ST4 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)