Image for IDSS-12-S-06.00-T-G is not available
IDSS-12-S-06.00-T-G
DigiKey Part Number
IDSS-12-S-06.00-T-G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-12-S-06.00-T-G
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable
EDA/CAD Models
IDSS-12-S-06.00-T-G Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)