Image for IDSS-12-S-06.00-ST8 is not available
IDSS-12-S-06.00-ST8
DigiKey Part Number
IDSS-12-S-06.00-ST8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-12-S-06.00-ST8
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable
EDA/CAD Models
IDSS-12-S-06.00-ST8 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)