Image for IDSS-12-D-04.50-R is not available
IDSS-12-D-04.50-R
DigiKey Part Number
IDSS-12-D-04.50-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-12-D-04.50-R
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed
EDA/CAD Models
IDSS-12-D-04.50-R Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)