Image for IDSS-10-D-18.00-G is not available
IDSS-10-D-18.00-G
DigiKey Part Number
IDSS-10-D-18.00-G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSS-10-D-18.00-G
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
EDA/CAD Models
IDSS-10-D-18.00-G Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)