Image for IDSD-17-D-02.50 is not available
IDSD-17-D-02.50
DigiKey Part Number
IDSD-17-D-02.50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-17-D-02.50
Detailed Description
34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.208' (63.50mm, 2.50")
EDA/CAD Models
IDSD-17-D-02.50 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
0.208' (63.50mm, 2.50")