Image for IDSD-15-D-11.00-T-G-R is not available
IDSD-15-D-11.00-T-G-R
DigiKey Part Number
IDSD-15-D-11.00-T-G-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-15-D-11.00-T-G-R
Detailed Description
30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.917' (279.40mm, 11.00")
EDA/CAD Models
IDSD-15-D-11.00-T-G-R Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
0.917' (279.40mm, 11.00")