Image for IDSD-13-S-11.81 is not available
IDSD-13-S-11.81
DigiKey Part Number
IDSD-13-S-11.81-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-13-S-11.81
Detailed Description
26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.984' (300.00mm, 11.81")
EDA/CAD Models
IDSD-13-S-11.81 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")