Image for IDSD-12-D-03.25 is not available
IDSD-12-D-03.25
DigiKey Part Number
IDSD-12-D-03.25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-12-D-03.25
Detailed Description
24 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.271' (82.55mm, 3.25")
EDA/CAD Models
IDSD-12-D-03.25 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
0.271' (82.55mm, 3.25")