Image for IDSD-10-D-04.25-S02 is not available
IDSD-10-D-04.25-S02
DigiKey Part Number
IDSD-10-D-04.25-S02-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-10-D-04.25-S02
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.354' (107.95mm, 4.25")
EDA/CAD Models
IDSD-10-D-04.25-S02 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
0.354' (107.95mm, 4.25")