Image for IDSD-09-S-18.00 is not available
IDSD-09-S-18.00
DigiKey Part Number
IDSD-09-S-18.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-09-S-18.00
Detailed Description
18 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 1.50' (457.20mm)
EDA/CAD Models
IDSD-09-S-18.00 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
1.50' (457.20mm)