Image for IDSD-07-S-10.50-ST4 is not available
IDSD-07-S-10.50-ST4
DigiKey Part Number
IDSD-07-S-10.50-ST4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-07-S-10.50-ST4
Detailed Description
14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.875' (266.70mm, 10.50")
EDA/CAD Models
IDSD-07-S-10.50-ST4 Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
0.875' (266.70mm, 10.50")