Image for IDSD-06-D-12.00-R is not available
IDSD-06-D-12.00-R
DigiKey Part Number
IDSD-06-D-12.00-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-06-D-12.00-R
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 1.00' (304.80mm)
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
1.00' (304.80mm)