Image for IDSD-05-D-08.50-R is not available
IDSD-05-D-08.50-R
DigiKey Part Number
IDSD-05-D-08.50-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-05-D-08.50-R
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.708' (215.90mm, 8.50")
EDA/CAD Models
IDSD-05-D-08.50-R Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
0.708' (215.90mm, 8.50")