Image for IDSD-04-D-04.13-G is not available
IDSD-04-D-04.13-G
DigiKey Part Number
IDSD-04-D-04.13-G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDSD-04-D-04.13-G
Detailed Description
8 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.344' (105.00mm, 4.13")
EDA/CAD Models
IDSD-04-D-04.13-G Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.050" (1.27mm)
Series
Length
0.344' (105.00mm, 4.13")