Image for IDMS-22-T-02.20 is not available
IDMS-22-T-02.20
DigiKey Part Number
612-IDMS-22-T-02.20-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-22-T-02.20
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
22 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)