Image for IDMS-22-D-06.00 is not available
IDMS-22-D-06.00
DigiKey Part Number
612-IDMS-22-D-06.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-22-D-06.00
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
22 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)