Image for IDMS-20-T-03.00-C-R is not available
IDMS-20-T-03.00-C-R
DigiKey Part Number
612-IDMS-20-T-03.00-C-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-20-T-03.00-C-R
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug, Reversed
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)