Image for IDMS-18-S-03.00-G-ST8 is not available
IDMS-18-S-03.00-G-ST8
DigiKey Part Number
612-IDMS-18-S-03.00-G-ST8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-18-S-03.00-G-ST8
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
18 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Cable
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)