Image for IDMS-17-T-36.00-C is not available
IDMS-17-T-36.00-C
DigiKey Part Number
612-IDMS-17-T-36.00-C-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-17-T-36.00-C
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
17 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)