Image for IDMS-14-T-12.00-A is not available
IDMS-14-T-12.00-A
DigiKey Part Number
612-IDMS-14-T-12.00-A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-14-T-12.00-A
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)