Image for IDMS-14-T-08.00-G-RW is not available
IDMS-14-T-08.00-G-RW
DigiKey Part Number
612-IDMS-14-T-08.00-G-RW-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-14-T-08.00-G-RW
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
IDMS-14-T-08.00-G-RW Models
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)