Image for IDMS-14-T-08.00-A-G-R is not available
IDMS-14-T-08.00-A-G-R
DigiKey Part Number
612-IDMS-14-T-08.00-A-G-R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IDMS-14-T-08.00-A-G-R
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug, Reversed
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Series
Pitch - Cable
0.100" (2.54mm)